
Popularizējot vidējās izglītības iestāžu sportistu basketbola spēli, ceļot viņu sportisko meistarību, kā arī stiprinot draudzīgas attiecības starp spēlētājiem, aizvadot spraigas cīņas basketbola laukumā Rūjienas vidusskolā no 13. janvāra līdz 14. janvārim norisinājās 72. Tradicionālais basketbola turnīrs, godinot tradīcijas vienam no vissenākajiem basketbola turnīriem Latvijā.
Ar spraigām, aizraujošām cīnām līdz pat pēdējai sekundei Mazsalacas vidusskolas komanda (Kristaps Lauznis, Mārcis Stepanovs, Markus Bērziņš, Tairons Ābeltiņš, Miķelis Liepa, Roberts Lozins un Andris Ludriksons) turnīru noslēdza 9.vietā vienīgo uzvaru izcīnot otrajā spēlē pret Smiltenes tehnikumu.
Pirmās dienas rezultāti bija patiešām ļoti līdzīgi un lai turpinātu cīņu par augstākām vietām otrajā dienā Mazsalacas komandai bija nepieciešama uzvara pret Valkas komandu (kura vēlāk arī kļuva par turnīra uzvarētāju). Lai arī spēles beigās bija iespēja panākt neizšķirtu ar soda metieniem, savu iespēju izmantot nespējām un tika piedzīvots sāpīgs zaudējums.
Šis turnīrs nav tikai basketbols, svarīga turnīra sastāvdaļa ir spēlētāju sadraudzības vakars, kurā gan meiteņu gan zēnu komandas tiekas jau daudz draudzīgākā gaisotnē. Pasākumā visus izklaidēja Rūjienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde, sarūpējot unikālu Bingo spēli, kurā laimīgie spēlētāji tika pie balvām. Dzīvā mūzika ar grupu “Atestāts” radīja īpašu atmosfēru deju solī ieraujot katru pasākuma dalībnieku.
Zintis Liepa,
sporta skolotājs
Autora foto



ĪSS CEĻVEDIS PUSAUDŽIEM




