Mazsalacas vidusskola

Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola. Un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji

T/fax:+371 64251270  vidusskola@mazsalacasnovads.lv

     Šogad no 8. līdz 12.oktobrim norisināsies ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras laikā Latvijas skolās notiks pasākumi par karjeras vadības prasmēm. Karjeras nedēļa vienlaikus notiek 47 Latvijas pilsētās un novados tajā skaitā arī Mazsalacas vidusskolā.

     Karjeras nedēļu jau sesto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra un to finansē ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

     Pasākumu programma 47 pilsētu un novadu skolās pieejama tīmekļa vietnē: viaa.gov.lv/karjeras_nedela, savukārt jaunumi sociālajos tīklos facebook.com/KarjerasNedela, facebook.com/VIAA.LV,  draugiem.lv/viaa un twitter.com/VIAA_LV.

     Mazsalacas vidusskolas skolēni Karjeras nedēļas ietvaros  būs aicināti piedalīties dažādās Karjeras nodarbībās un diskutēs, kādas prasmes un spējas nepieciešamas dažādu profesiju pārstāvjiem. Nodarbībās varēs uzzināt, kādas ir nākotnes mācību, studiju un karjeras izveides iespējas. Skolēni iepazīs uzņēmējdarbības vides ikdienu – uzņēmumu tapšanu un attīstību. Vidusskolēni dosies uz IT uzņēmumu uz uzzinās mūsdienīga IKT nozares profesionāļu prasmes - stratēģisko domāšanu un ātru lēmumu pieņemšanu, kā strādāt komandā un spēt elastīgi domāt, prast pielietot skolā iegūtās zināšanas praksē.

     4.– 8. klašu skolēni piedalīsies nodarbībā “Es vēlos būt…”. Nodarbības laikā plānotās aktivitātes saistītas ar sevis apzināšanos, pašapziņas stiprināšanu, savu stipro un vājo pušu ieraudzīšanu, starppersonu sadarbības kompetenču trenēšanu, jaunas pieredzes gūšanu, savu apzināto iespēju paplašināšanu un plānošanu, šķēršļu izaugsmei definēšanu, ar atbilžu noformulēšanu uz jautājumu „Kas es gribu būt?”.

     9. – 12. klašu skolēni piedalīsies viktorīnā “Profesiju karamele” un tiksies Mazsalacas pašvaldības pārstāvjiem, kuri pastāstīs par pašvaldības struktūru, attīstības plāniem un karjeras iespējām pašvaldībā nākotnē.

     Seši 10.-12.klašu skolēni 10. oktobrī dosies uz diskusiju Cēsīs, kur par savu karjeras izvēli, profesijai nepieciešamajām prasmēm, veiksmēm un neveiksmēm diskutēs sabiedrībā pazīstami aizraujošu profesiju pārstāvji.

     1.-5. klases skolēni Karjeras nedēļas ievaros veidos kolāžas “ES PROTU …” , kuras novietos izstādē  skolas gaiteņos - Mazsalacas vidusskolā un Ramatas sākumskolā.

 

Informāciju sagatavoja:

 Līga Priede

Mazsalacas vidusskolas pedagogs - karjeras konsultants

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

mob. 26188094

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai