Mazsalacas vidusskola

Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola. Un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji

T/fax:+371 64251270  vidusskola@mazsalacasnovads.lv

Vārda dienu šodien svin: Maiga, Milija

Laika posmā no 2018.g. 20.-27.februārim Mazsalacas vidusskolas Erasmus + projekta “Jaunie uzņēmēji – mācīšanās no pieredzes” pārstāvji devās pirmajā mācību vizītē uz  Volosu, Grieķijā.

Pateicoties grieķu partnerskolas atsaucībai un viesmīlībai, mūsu skolai bija iespēja nosūtīt 5 skolēnus no 9.-12.klasei. Jauniešus pavadīja skolotājas Valentīna Golovņa un Amanda Rakecka.

Laikā, kad pie mums bija ziema, bet tur tāda “vēsa vasara”, projekta dalībnieki ne tikai guva jaunus iespaidus un zināšanas par valsti, kultūru, mācību procesu skolā, bet gan arī strādāja pie projekta tēmām: uzņēmējdarbības, sociālās iekļaušanas un integrācijas sabiedrībā. Skolēni pabija ziepju gatavošanas darbnīcā, apmeklēja imigrantu uzņemšanas centru, uzzināja par iespējām nodarbināt restorānā arī cilvēkus ar īpašām vajadzībām.  Lai varētu doties uz Grieķiju, iepriekš bija jāveic dažādi mājasdarbi. Tika izveidots un partnerskolām nosūtīts video par mūsu skolu, tika gatavota prezentācijas par skolas mājaslapas tulkošanu, ieteikumi, lai partnerskolas varētu izpildīt uzdoto mājāsdarbu uz nākamo tikšanās reizi – iztulkot būtisko informāciju savās mājaslapās Savukārt pēc atgriešanās no brauciena skolēniem jāstāsta Mazsalacas vidusskolā ne tikai par saviem iespaidiem, apgūto, uzzināto, pieredzēto, bet arī jārod iespēja skolai tuvāk uzzināt par integrāciju, iekļaušanu sabiedrībā.

Prieks, ka dalībnieki ir gan paveikuši savu darbu, gan arī raduši laiku, lai redzētu Akropoli, iegūtu jaunus draugus, pielietotu savas angļu valodas zināšanas.

Nākamā projekta mācību vizīte norisināsies Mazsalacas vidusskolā  4.-10. maijā.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai