Mazsalacas vidusskola

Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola. Un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji

T/fax:+371 64251270  vidusskola@mazsalacasnovads.lv

Mazsalacas vidusskolas Erasmus+ projekta “Realfooding Challenge” 2019-1-ES01-KA229-064076_4  viena no galvenajām tēmām ir veselīgs uzturs, uzsvaru liekot uz pašu gatavotu ēdienu nevis pusfabrikātu izmantošanu ikdienā. Projekta mācību mobilitāšu laikā plānots, ka dalībnieki pagatavo kādu savai valstij raksturīgu ēdienu, kopīgi apgūst arī Vidusjūras zemju ēdienu gatavošanu. Lai 8.kl. skolēni iemācītos pagatavot Latvijas nacionālos ēdienus, 17. februārī aicinājām uz darbnīcu – meistarklasi skolā jauno un pozitīvisma pilno „Ēdiendari” – Daniju un Ēriku. Kaut arī tā nav viņu ierastā vide, abi izaicinājumu droši pieņēma un palīdzēja skolēniem pagatavot biezpienu, kaņepju sviestu, kuģeli, medījuma kotletes un saldajā rupjmaizes kārtojumu.

8.kl. skolēnu sagatavoto video materiālu par meistarklasi un ēdienu receptes var skatīt šeit: https://www.youtube.com/watch?v=GflfmymXHKY&t=34s

Erasmus+ projektu 28852,00 eiro 100% apmērā finansē Eiropas Savienība.

Vineta Tiltiņa

Projekta koordinatore Mazsalacas vidusskolā

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai