Mazsalacas vidusskola

Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola. Un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji

T/fax:+371 64251270  vidusskola@mazsalacasnovads.lv


   

 3. oktobrī pie Mazsalacas vidusskolas 5. -9. klašu skolēniem, viesojās improvizācijas teātra aktieri - Dita Nitiša, Valdis Sils, Dzintars Rožkalns -"Karjeras komanda”.

    Improvizācijas teātra aktieru vadībā tika izspēlētas izglītojošas spēles - “Profesiju šarādes” un “Karjeras puzles”. “Karjeras komanda” bērniem atraktīvā veidā atklāja prasmes, kādas būtu nepieciešamas dažādu profesiju pārstāvjiem. Skolēni varēja piemēroties dažādām situācijām un mācījās noskaidrot savas intereses un iespējas, lai apgūtu "sapņu" profesiju.

     "Karjeras komanda", kura kopā ar jauniešiem spēlē karjeras spēles, profesiju etīdes, mācīja skolēniem izteikt savu viedokli un prast argumentēt to, bet galvenais - viņi mācījās nebaidīties kļūdīties.

==> FOTO GALERIJA <==

    Izdevumi par pasākumu segti no projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”  finansējuma.

Līga Priede,
karjeras konsultate
Autores foto

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai