Mazsalacas vidusskola

Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola. Un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji

T/fax:+371 64251270  vidusskola@mazsalacasnovads.lv

Vārda dienu šodien svin: Brīve, Doloresa, Aleksandrs

Stundu izmaiņas

 

PIRMDIEN, 18. NOVEMBRĪ


OTRDIEN, 19. NOVEMBRĪ

TREŠDIEN, 20. NOVEMBRĪ
CETURTDIEN, 21. NOVEMBRĪ

PIEKTDIEN, 22. NOVEMBRĪ

 

   Pasākumi

11. - 15. NOVEMBRIS

ĒDIENKARTE 

19. - 22. novembris

partika1. - 4. KL.

5. - 12. KL.

 


TELPU NOSLOGOJUMS

Aktu zāle       Sporta zāle

Sestdien, 28. novembrī, tirdzniecības centrā "Valleta" Valmierā notika Vidzemes reģiona Skolēnu Mācību Uzņēmumu gadatirgus "Ieskandini Ziemassvētkus!".

Pasākumā ar pašu ražotām precēm piedalījās 30 skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no Mazsalacas vidusskolas, Valmieras tehnikuma, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Alojas Ausekļa vidusskolas, Valkas ģimnāzijas, Madonas Valsts ģimnāzijas, Gulbenes novada valsts ģimnāzijas un citām reģiona skolām.

Mazsalacas vidusskolu pārstāvēja 2 SMU: Kartiņu meistares (Sanija Palmbaha un Rigonda Šerostanova, 6. kl.) ar pašgatavotām grāmatzīmēm un Lai spīd! (Matīss MeinardsPuķulauks, 4. kl. un Marks Vāle, 8.b kl.) ar pašgatavotām vaska svecēm un silikona sveču formām.

Skolēnu Mācību Uzņēmumi (SMU) ir starptautiski atzītas biznesa izglītības organizācijas Junior Achievement – YoungEnterprise praktiskā mācību programma, kas ir neatņemama sastāvdaļa ekonomikas un sociālo zinību mācību priekšmetos gandrīz visās Eiropas valstīs un Latvijas skolās tiek īstenota jau vairāk kā 18 gadus. Savos uzņēmumos skolēni mācību nolūkos darbojas reālā vidē un pilda īstu uzņēmumu funkcijas – veido komandu, sadala pienākumus un atbildības, raksta biznesa plānu, nosaka uzņēmuma darbības virzienu un mērķus, ražo un pārdod preces vai sniedz pakalpojumus, analizē darbības rezultātus.

Gadatirgu Valmierā, tirdzniecības centrā "Valleta", rīkoja Valmieras tehnikums. Tā laikā SMU vērtēja arī žūrija – Valmieras uzņēmēji, skolu pārstāvji un programmas atbalstītāji. Tirdzniecības centrā "Valleta" pasākums norisinājās otro reizi.

Lepojos, ka arī šoreiz Mazsalacas vidusskolas skolēni parādīja sevi godam un izpelnījās žūrijas atzinību:

SMU Lai spīd! ieguva nomināciju „Labākā pārdošanas komanda” un simpātiju balvu – saldumus un dāvanu karti 10 eiro vērtībā – no veikala „Austris”.

SMU Lai spīd! direktors Marks Vāle ieguva simpātiju balvu– saldumus – no Swedbank. SMU Kartīšu meistares ieguva nomināciju „Labākā Ziemassvētku dāvana”.

Inga Rokpelne,
JA-YE Latvija konsultante Mazsalacas vidusskolā

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai