karjerai.jpg    Neraugoties uz sarežģīto un neparedzamo situāciju, kādā patlaban dzīvojam, mēs visi cenšamies darīt to, kas katram darāms – mācīties, mācīt, jautāt, uzklausīt, konsultēt. Šajā laikā arī karjeras konsultante piedāvā savu atbalstu ikvienam, kuram tas būtu nepieciešams.

    Karjeras konsultante Līga ir sasniedzama izmantojot gan e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., gan pa mob. tālr. Nr. 26188094, gan aplikāciju WhatsApp, gan e-klases pastā.

    Ko jautāt karjeras konsultantam? Par visu, kas interesē, par izglītības turpināšanas iespējām. Par to, kā noteikt savu piemērotību izvēlētajai profesijai, ja māc šaubas. Par to, kā veiksmīgāk plānot savu darba dienu, īpaši tagad, kad mācīšanās notiek attālināti. Karjeras plānošana nenozīmē tikai profesionālās darbības plānošanu. Tā ir mūsu dzīve, kura šajos apstākļos nemaz nav kļuvusi vieglāka, un, iespējams, prasa no mums jaunas prasmes.

    Piedāvāju nelielu apkopojumu ar informācijas avotiem, kas varētu būt noderīgi:

    Mēs visi esam tepat, zvana vai e-pasta attālumā, lai viens otram palīdzētu! Saudzējam  sevi, savus tuviniekus un draugus, turpinām strādāt, mācīties, sapņot un realizēt savus plānus!

Līga Priede,
karjeras konsultante

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai