Mazsalacas vidusskola

Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola. Un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji

Mazsalacas vidusskola
Slider

T/fax:+371 64251270  vidusskola@mazsalacasnovads.lv

Vārda dienu šodien svin: Andrejs, Andrievs, Andris

Konkursa tēma  „Es esmu Latvija”

   Latvijas valsts ir nosvinējusi savu simtsgadi. Atskatoties vēsturē, mēs redzam cik tā ir bijusi sarežģīta. Neatkarības iegūšana, valsts izveidošana, okupācija un atkal brīvība. Visu to varēja nodrošināt cilvēki – savas valsts patrioti neatkarīgi no tautības, etniskās piederības, reliģiskās pārliecības. Ar pārliecību var teikt, ka viņus iedvesmoja un vadīja vārdi, kuri skan Latvijas kara flotes devīzē „Mūs vieno Latvijas svētais vārds”.

    2020.gada radošo projektu konkurss tiek veltīts Latvijas patriotu dzīves un darbības izzināšanai. Konkursa organizatoru iecere ir dot iespēju konkursa dalībniekiem  savos darbos atrast un atspoguļot Latvijas novadu cilvēkus – Latvijas patriotus, kuru vārdi pieder visai valstij.

Konkursa nolikums ==> ŠEIT <==

Biedrības "Latvijas ģenerāļu klubs"aicinājums ==> ŠEIT <==


Projekta noformēšanas prasības:

 Eseja, stāsts, intervija, atmiņu apkopojums ― līdz 10 A4 formāta lapaspusēm.

  1. Video — maksimālais garums 10 minūtes. Video klipa pēdējā kadrā jānorāda tā autoru vārdi un uzvārdi, kā arī atskaņotās mūzikas izpildītāji un dziesmu nosaukumi.
  2. Ilustrācijas tehnika — darba formāts — A3. Darba pielikumā jānorāda autora vārds un uzvārds, adrese, skolas nosaukums, konsultanta vai skolotāja vārds un uzvārds. Jāpievieno darba apraksts vai stāstījums par attēloto. Darbus nosūtīt nelocītus.
  3. Fotogrāfijas — katrs autors var iesniegt ne vairāk kā 10 fotogrāfijas. Fotogrāfijas iesniedzamas digitālā veidā (CD) JPEG formātā. Darba pielikumā jānorāda autora vārds un uzvārds, adrese, skolas nosaukums, konsultanta vai skolotāja vārds un uzvārds. Jāpievieno fotogrāfijas apraksts vai stāstījums par attēloto.

   Konkursa darbi otrā posma vērtēšanas komisijai iesniedzami līdz 2020. gada 10.oktobrim Aizsardzības ministrijā Jaunsardzes centrā Rīgā K. Valdemāra ielā 10/12, LV-1473 papīra formātā vai elektroniskajā formātā e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

    Video augšupielādējami www.failiem.lv vai kādā citā failu apmaiņas vietnē, nosūtot video saiti uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2020. gada 10. oktobrim.  E-pastā jāiekļauj video autora vārds, uzvārds, adrese, mācību iestāde un kontaktinformācija.

Informāciju par projektu izstrādi var precizēt pa tālruņiem:

29432239, 67335389

Informācija pārpublicēta no: www.jc.gov.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai