14.februārī Salaspils sporta namā tika aizvadīts 6.sezonas finālsacensības pirmo klašu skolēnu konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā”, kuru jau sesto gadu Latvijas Jaunatnes basketbola līga rīko sadarbībā ar lielāko sporta preču veikalu tīklu Latvijā „Sportland”.

 

    Finālā piedalījās 24 labākās komandas no visas Latvijas. 17. Janvārī pusfinālā Valmierā Mazsalacas vidusskolas 1.klases komanda iekļuva starp trim veiklākajām komandām, tādejādi nodrošinot dalību fināla sacensībās. Šosezon astoņos pusfināla posmos Saldū, Ventspilī, Daugavpilī, Gulbenē, Siguldā, Valmierā, Jelgavā, un Jūrmalā piedalījās 108 komandas ar 2205 dalībniekiem.

    Konkursa programmā bija iesildīšanās vingrinājumi un 10 stafetes ar basketbola elementiem. Stafešu pamatā ir tādas vērtības kā prieks, komandas saliedētība un veselīgs dzīvesveids. Lai arī finālsacensībās iekļūt starp trim veiklākajām komandām neizdevās, esam gandarīti par paveikto.

    Pirmo trīs vietu ieguvēji dosies uz Latvijas vīriešu valstsvienības treniņu un satiksies ar spēlētājiem, bet uzvarētāji 21. februārī arēnā "Rīga” apmeklēs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēli Latvija – Bosnija.

Zintis Liepa,
sporta skolotājs
Autora foto

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai