Mazsalacas vidusskola

Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola. Un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji

Mazsalacas vidusskola
Slider

T/fax:+371 64251270  vidusskola@mazsalacasnovads.lv

Vārda dienu šodien svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs

   13. decembrī Mazsalacas vidusskolas komanda “Cleveland Cavaliers” komanda aizvadīja pēdējo spēli NBA Junioru līgas sacensībās. Astoņās spēlēs izcīnījām 2 uzvaras, un tikai mazliet pietrūka, lai iekļūtu nākamajā kārtā.

     Basketbola savienības organizētajās sacensībās piedalījās vispārizglītojošo skolu veidotas basketbola komandas no visas Latvijas. Sacensībās varēja piedalīties 2008.g. dzimušie un jaunāki zēni kā arī 2007.g. dzimušās un jaunākas meitenes. Sacensības deva vērtīgu pieredzi, un bija jūtams, ka ar katru spēli komandas sniegums uzlabojas. Vairākās spēlēs līdz uzvarai pietrūka pavisam nedaudz. Ļoti labi nospēlējām pret iepriekšējā gada fināla dalībnieci – Gulbenes komandu “Indianas Pacers”.

    Iegūtas pozitīvas emocijas, kuras noteikti veicinās bērnu interesi par basketbolu un sportu vispār. 2.posmā Gulbenē sacensību dalībniekiem bija tikšanās ar Latvijas izlases kapteini Jāni Blūmu, kurš deva vērtīgus padomus jaunajiem spēlētājiem un bija sarūpējis balviņas metienu konkursu uzvarētājiem.

    Komandas dalībnieki: Nora Lauzne, Elīna Segedenko, Gatis Posnijs, Miķelis Liepa, Tairons Ābeltiņš, Aleksis Novickis, Mario Džabours, Andreass Džabours, Jānis Dreimanis, Normunds Garais, Svens Elsis, Alekss Stepanovs, Jēkabs Liepa.

    Spēļu rezultāti:

Chicago Bulls (Ogre) – Cleveland Cavaliers 25:16

Milwaukee Bucks (Valmiera) – Cleveland Cavaliers 31:15

Detroit Pistons (Salacgrīva) – Cleveland Cavaliers 30:48

Indiana Pacers (Gulbene) – Cleveland Cavaliers 32:12

Milwaukee Bucks (Valmiera) – Cleveland Cavaliers 28:24

Chicago Bulls (Ogre) – Cleveland Cavaliers 45:16

Indiana Pacers (Gulbene) – Cleveland Cavaliers 39:20

Detroit Pistons (Salacgrīva) – Cleveland Cavaliers 31:42

Zintis Liepa,
sporta skolotājs
publicitātes foto

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai