Laika posmā no 2019.g. 1.septembra līdz 2021.g. 31.augustam Mazsalacas vidusskola īstenos 2 Erasmus+ projektus. Tas dos iespēju uzzināt par Eiropas Savienības valstu kultūru un valodu daudzveidību.

Pirmais projekts “Let me show you around” domāts vidusskolēniem. Galvenās tēmas būs vide, tūrisms, uzņēmējdarbība, sociālā iekļaušana. Projektu koordinēs Mazsalacas vidusskola. Viena no partnerskolām būs jau iepriekš iepazītā skola Volosā Grieķijā. Vēl sadarbosimies gan ar valsts, gan privātām skolām Rakverē Igaunijā, Kanelašā Portugālē un Bitonto Itālijā. Eiropas Savienība piešķīrusi 33195,00 eiro šī projekta īstenošanai.

Otrs projekts “Realfooding Challenge” ir par veselīgu dzīvesveidu – sportu, uzturu, kura ietvaros pamatskolas vecāko klašu skolēniem būs iespēja gatavot  Vidusjūras zemju ēdienus, iepazīt dažādas sporta spēles, kā arī meklēt risinājumus iepakojumu atkritumu samazināšanai. Projekta koordinators ir skola Benakazonā Spānijā. Sadarbosimies arī ar jau iepriekšējā projektā iepazīto skolu Moimenta da Beirā Portugālē, kā arī Zalesije Gornē Polijā un Oulunā Somijā. Šim projektam piešķirts 28852,00 eiro finansējums.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai