Jau otro gadu Mazsalacas vidusskolas jaunie basketbolisti trenera Zinta Liepas vadībā, piedalījās NBA junioru līgas basketbola sacensībās. Šajā gadā startēja divu vecumu komandas.

     Porziņģa grupā, kurā varēja piedalīties 2007.g.dz. zēni un 2006. g.dz. meitenes, spēlējot ar Orlando Magic komandas nosaukumu, sacentāmies ar Ogres, Smiltenes, Cēsu un Ļaudonas skolu komandām. 8 spēlēs izcīnītas 2 uzvaras un Vidzemes divīzijā iegūta 4. vieta. Lai gan līdz iekļūšanai nākamajā kārtā mazliet pietrūka, ir iegūta vērtīga sacensību pieredze - īpaši jaunajiem spēlētājiem, kuri tikai šogad sākuši trenēties. Komandā spēlēja: Ričards Zariņš, Roberts Lozins, Markus Bērziņš, Ivo Zvaigzne, Kristers Tīliks, Roberts Tučs, Betija Ozola un Anete Pidža.

     Bertāna grupā varēja piedalīties 2008.g.dz. zēni un 2007.g.dz. meitenes. Komanda spēlēja ar Charlottes Hornets nosaukumu. Vidzemes divīzijā 1. un 2. vietu sadalīja Gulbene un Rūjiena, bet Mazsalacas komandai 8 spēlēs izcīnītas 3 uzvaras. Pārliecinoši divreiz pārspēta Alūksnes komanda, bet cīņa ar Siguldu izvērtās īpaši spraiga, pa uzvarai izcīnot katrai, taču 2 spēļu summā Mazsalacai +1, kas dod 3. vietu grupā un iekļūšanu nākamajā sacensību kārtā. Komandā spēlēja: Miķelis Liepa, Gatis Posnijs, Aleksis Novickis, Tairons Ābeltiņš, Andreass Džabours, Mario Džabours, Svens Elsis, Jānis Dreimanis, Alekss Stepanovs, Normunds Garais, Jēkabs Liepa, Estere Cirša un Nora Lauzne.

     Sacensību 2.posms jeb izslēgšanas turnīrs, notiks attiecīgi 25. (Porziņģa grupai) un 24. janvārī (Bertāna grupai). Abās grupās spēle par 3. vietu notiks 21. februārī “Arēnā Rīga”, finālspēles – 22. februārī “Arēnā Rīga” pirms Latvijas vīriešu valstsvienības spēles ar Spānijas izlasi Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā.

Zintis Liepa,
sporta skolotājs
Autora foto

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai