Ar 2015.gada 2.novembri  SIA “MAXIMA Latvija” visā Latvijā uzsāk vēl nebijušu izglītības atbalsta programmu “Savai skolai”, kas ir veltīta Latvijas Republikas vispārējās vidējās, arodizglītības un pirmsskolas izglītības iestādēm ar mērķi palīdzēt uzlabot tehnisko un mācību materiālu nodrošinājumu.

Programmas noteikumi

  • No 02.11.2015.līdz 07.02.2016. par katriem iztērētajiem 7 eiro Maxima veikalos pircēji saņem vienu uzlīmi.
  • Līdz 14.02.2016. ikviens var nodot sakrātās uzlīmes izvēlētajām (programmā reģistrētajām) izglītības iestādēm. To var izdarīt divējādi - uzlīmes ielīmē krājkartītē un: nogādā izglītības iestādē, iemetot īpašā kastē vai iedodot personālam; B. ieraksta krājkartītē izglītības iestādes nosaukumu, adresi un iemet īpašā kastē jebkurā Maxima veikalā (noslēgumā krājkartītes tiks nogādātas norādītajās izglītības iestādēs). Saraksts ar reģistrētajām izglītības iestādēm, kā arī sīkāka informācija ir pieejama vietnē savaiskolai.lv.
  • No 06.03.2016. līdz 13.03.2016. izglītības iestādes var iesniegt sakrātās uzlīmes organizatoriem norādītajā adresē, norādot preces, ko vēlas saņemt bez atlīdzības. Ikviens pircējs var krāt neierobežotu uzlīmju skaitu. Programmā piedāvātās preces pieejamas tikai izglītības iestādēm, nevis individuālai iegādei.
  • Izvēlētās preces Maxima piegādās katrai izglītības iestādei līdz 29.05.2016.

Pilnie noteikumi pieejamiwww.savaiskolai.lv

Bezmaksas informatīvais tālrunis: 80002020

Informatīvais e-pastsŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai