Mazsalacas vidusskola

Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola. Un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji

Mazsalacas vidusskola
Slider

T/fax:+371 64251270  vidusskola@mazsalacasnovads.lv

Vārda dienu šodien svin: Jurģis, Juris, Georgs

Uzņemšana 2019./2020.m.g.

Stundu izmaiņas

 

PIRMDIEN, 22. APRĪLĪ

OTRDIEN, 23. APRĪLĪ

 TREŠDIEN, 24. APRĪLĪ

CETURTDIEN, 25. APRĪLĪ
PIEKTDIEN, 26. APRĪLĪ

TELPU NOSLOGOJUMS

Aktu zāle       Sporta zāle

   Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Microsoft Latvia un Latvijas IT klasteri izsludina konkursu Latvijas skolēniemDigitālās prasmes nākotnes darbam 2019”. 

   Konkursā tiek aicināti piedalīties Latvijas pamatskolu un vidusskolu skolēni vecumā no 12 līdz 19 gadiem, iesniedzot savus redzējumus par digitālajām nākotnes profesijām. Skolēniem tiek piedāvāti 10 dažādi iespējamie karjeras attīstības virzieni, no kuriem tiem jāizvēlas sev atbilstošākais un jāizstrādā īss profesijas apraksts, jāizveido un jāiesniedz digitālā formātā izstrādāts redzējums par šīs profesijas pienākumiem, nepieciešamajām īpašībām un prasmēm, kā arī ikdienas darbu (darbus var iesniegt uzfilmējot video, izveidojot infografiku, izstrādājot attēlu kolāžu, animāciju, mājas lapu vai izmantojot kādu citu no digitālajiem rīkiem). 

    Konkursa nolikums     ==> ŠEIT <==

 Konkursa darbu iesniegšanas termiņš ir š.g. 15. maijs. Pieteikties var, aizpildot pieteikuma formu ej.uz/konkurss2019

 Sīkāku informāciju par konkursu VAR atrast mājaslapā www.eprasmes.lv.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai