Mazsalacas vidusskola

Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola. Un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji

Mazsalacas vidusskola
Slider

T/fax:+371 64251270  vidusskola@mazsalacasnovads.lv

Vārda dienu šodien svin: Tamāra, Dziedra

ĒDIENKARTE                           18. - 22. MARTS

partika1. - 4. KL.

5. - 12. KL.

 

TELPU NOSLOGOJUMS

Aktu zāle       Sporta zāle

    Konkursu “Sportland pirmie soļi basketbolā” Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar lielāko sporta preču veikalu tīklu Latvijā “Sportland” rīko jau piekto gadu. Tajā piedalījās vispārizglītojošo skolu 1. klašu komandas audzinātāju un sporta skolotāju vadībā. Programmā bija iesildīšanās vingrinājumi un stafetes ar un bez basketbola elementiem.

    Pirmo reizi šajā konkursā piedalījās arī Mazsalacas vidusskolas 1.klases komanda ar klases audzinātāju Antu Grantiņu un sporta skolotāju Zinti Liepu. Gatavojoties konkursam, tika izveidots komandas nosaukums – “Tīģerīši”, un atbilstoši tam sagatavoti komandas krekliņi gan bērniem, gan vecākiem, kuri brauca atbalstīt jaunos sportistus.

    Pirmajā posmā Cēsīs, "Tīģerīši" iekļuva starp 3 labākajām komandām, kuras kvalificējās finālsacensībām.

    Finālposmā sacensībās, kas norisinājās 15. februārī Salaspils sporta kompleksā, piedalījās 24 komandas no visas Latvijas. Starp 3 labākām komandām, kurām būs iespēja Elektrum Olimpiskajā centrā apmeklēt Latvijas valstsvienības treniņu un satikt spēlētājus, "Tīģerīši" gan neiekļuva. Taču esam priecīgi par gūtajām emocijām un iespēju sacensties.

Teksts un foto:
Zintis Liepa

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai